18029.
Beendet 438. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Ford.: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára III. köt.. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+10 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, benne javított, restaurált lapokkal, a restaurálásoknál részben szöveget is érintő hiánnyal, hiányzó térképpel és táblákkal.