18016.
Beendet 438. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XIV. kötet: Morvaország és Szilézia. Bp., 1897., M. Kir. Államnyomda, XVI+728 p.+ 1 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, megviselt állapotban.