Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanít... https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000016/Szente-Jozsef-Vezerkonyv-a-termeszetrajz-tanitasaban-nepiskolai-tanitok-szamara-Tisza~II2861222
2861222
18690
438
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanítók számára. Tiszántúli Ev. Ref. Egyházkerület Népiskolai Könyvkiadványai VI. sz. Debrecen, 1885., Tiszántúli Ev. Ref. Egyházkerület Népiskola, 4+352+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
: pk