Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD

Beschreibung:

Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-IV. rész. [Teljes!] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859-63., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p, 266p., 255p. Korabeli kissé sérült félbőr kötésben, festett lapélekkel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras