6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Garay János összes munkái. V. kötet. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel, és életrajzzal kísérte Ferenczy József. Bp., 1887, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón egészen kopásnyomokkal, alapvetően jó állapotban.