Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br... https://www.darabanth.com/de/437-Fernauktion/437.0/Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~2000010/Remenyi-Jozsef-1887-1977-1934-Prof-Dr-Torok-Lajos-ketoldalas-Br-plakett-95mm-T1-pati~II2616898
2616898
31657
437
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /
Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error