10683.
Beendet 437. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 35x44 cm. Sérült, dekoratív fakeretben.