K Grohs jelzéssel: Táj. Olaj, rétegelt falemez, kissé sérült. 54x74 cm https://www.darabanth.com/de/437-Fernauktion/437.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/K-Grohs-jelzessel-Taj-Olaj-retegelt-falemez-kisse-serult-54x74-cm~II2811867
2811867
10614
437
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: K Grohs jelzéssel: Táj. Olaj, rétegelt falemez, kissé sérült. 54x74 cm
: pk