Scherzer Bavaria szecessziós stílusú, pipacsos porcelán váza, XX. sz. ... https://www.darabanth.com/de/436-Fernauktion/436.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Scherzer-Bavaria-szecesszios-stilusu-pipacsos-porcelan-vaza-XX-sz-masodik-fele-Matricas-~II2830209
2830209
11489
436
Beschreibung: Scherzer Bavaria szecessziós stílusú, pipacsos porcelán váza, XX. sz. második fele. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
: karap_norbert