Herendi fácán mintás mini urnaváza. Kézzel festett, jelzett, teteje sé... https://www.darabanth.com/de/436-Fernauktion/436.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-facan-mintas-mini-urnavaza-Kezzel-festett-jelzett-teteje-serult-9-cm~II2825290
2825290
11210
436
Beschreibung: Herendi fácán mintás mini urnaváza. Kézzel festett, jelzett, teteje sérült 9 cm
: nagy_andras