32217.
Beendet 436. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1983. "Magyar Népköztársaság Bajnoka" aranyozott, részben zománcozott bronz tollaslabda díjérem. Ebben az évben a Honvéd Zrínyi SE tollaslabdázói, Vígh Ildikó és Vörös György nyerték a vegyes páros bajnokságot T:2 zománcozás sérült, címerrátét hiányzik, korr.