Uhren

Zahl der Lose: 116

Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm
12547.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) tokos, láncos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 50 mm
12548.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
12549.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
12550.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12551.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) tokos, fém lánc, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 42 mm
12552.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Regulateur Trib zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
12553.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
12554.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12555.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, aranyozott részekkel, mechanikus szerkezettel, kissé repedezett számlap, működik, jelzett, d: 43 mm
12556.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Helvetia 25 köves mechanikus férfi karóra, dátumkijelzős, kis kopásokkal, Seiko bőrszíjjal, működik, d: 34 mm
12557.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus Larga szerkezettel, szép állapotban, jelzett, d: 50 mm
12558.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF