Uhren Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832266
12547
436
46000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm
2832270
12548
436
85000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, láncos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 50 mm
2832289
12549
436
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
2832283
12550
436
50000
Watches
Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
2832298
12551
436
50000
Watches
2832272
12552
436
46000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, fém lánc, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 42 mm
2832312
12553
436
70000
Watches
Regulateur Trib zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
2832288
12554
436
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
2832231
12555
436
26000
Watches
2832238
12556
436
22000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, aranyozott részekkel, mechanikus szerkezettel, kissé repedezett számlap, működik, jelzett, d: 43 mm
2832109
12557
436
30000
Watches
Helvetia 25 köves mechanikus férfi karóra, dátumkijelzős, kis kopásokkal, Seiko bőrszíjjal, működik, d: 34 mm
2832223
12558
436
46000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus Larga szerkezettel, szép állapotban, jelzett, d: 50 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF