Uhren

Zahl der Lose: 116

Swiza 8 utazóóra. Mechanikus. Bőr tokban 5,5x5,5 cm
12535.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik, ezüst (Ag) tokos, nagyméretű zsebóra. Szép üveggel és számlappal, másodpercmutatóval, működik. Fedelén dekoratív, vésett mintával, óralánccal, d: 58 mm, lánc h: 26 cm
12536.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12537.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Federique Constant quartz, férfi karóra, működik, szép állapotban, sárga bőr szíjjal d: 35 mm
12538.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) tokos, vasutas, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12539.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos Unic zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, jelzett d: 50 mm
12540.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12541.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos, monogramos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 30 mm
12542.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) tokos, Belga királyi oroszlán címeres zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzés nélkül, d: 47 mm
12543.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon sérülés, működik, jelzett, d: 45 mm
12544.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Regulateur katonai zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
12545.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Roskopf katonai zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapotban, d: 50 mm
12546.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF