Uhren Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2785445
12535
436
Watches
Swiza 8 utazóóra. Mechanikus. Bőr tokban 5,5x5,5 cm
2832961
12536
436
26000
Watches
Antik, ezüst (Ag) tokos, nagyméretű zsebóra. Szép üveggel és számlappal, másodpercmutatóval, működik. Fedelén dekoratív, vésett mintával, óralánccal, d: 58 mm, lánc h: 26 cm 2797667
12537
436
95000
Watches
2832160
12538
436
85000
Watches
Federique Constant quartz, férfi karóra, működik, szép állapotban, sárga bőr szíjjal d: 35 mm
2832240
12539
436
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, vasutas, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
2832216
12540
436
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos Unic zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, jelzett d: 50 mm
2832243
12541
436
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
2832249
12542
436
22000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, monogramos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 30 mm 2832254
12543
436
36000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, Belga királyi oroszlán címeres zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzés nélkül, d: 47 mm
2832263
12544
436
26000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon sérülés, működik, jelzett, d: 45 mm
2832309
12545
436
70000
Watches
Regulateur katonai zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
2832287
12546
436
26000
Watches
Roskopf katonai zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapotban, d: 50 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF