Bartók Béla levelei. (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sa... https://www.darabanth.com/de/436-Fernauktion/436.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Musik-Noten-Instrumenten~1000002/Bartok-Bela-levelei-Az-utolso-ket-ev-gyujtese-Osszegyujtotte-es-sajto-ala-rendezte~II2750692
2750692
15147
436
Music, Musical notes, Instruments
Beschreibung: Bartók Béla levelei. (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Demény János. Bp., 1951, Művelt Nép Kiadói kopott félvászon kötés.
: scanner