https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 315
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2830376
15163
436
0
7000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Wienerisches Diarium, von Staats, vermischten und gelehrten Neuigkeiten. 1757, Nr 53--105. (teljes második félév. Ghelensche Erben,, Wien, Modern vászonkötésben 2834390
15164
436
0
12000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1825 Körözvények, részletes személyleírásokkal, magyar, német, latin nyelven, 6p
Das Lot is nicht erreichbar
2825310
15165
436
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1837 Az Athenaeum 34. sz. szerk: Schedel, Vörösmarty, Bajza. + 1871 Üstökös XXIII. kötet 13-ik szám
Das Lot is nicht erreichbar
2811285
15166
436
0
40000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1849 gr. Apponyi Károly hadi parancsnok Kossuth bankók bevonásáról szóló hirdetménye 23x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2826613
15167
436
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1850 Alföldi betyárok elleni fellépés során információét pénzt ígérő hirdetmény 16x39 cm 2828936
15168
436
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1850-1860 Egyszeregy, szorzótábla kartonon, 15x9 cm 2829012
15169
436
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1850-1870 Tréfás élczek és adomák. nyn., én., ceruzás számozással, kissé foltos lapokkal, 16 p. 2831500
15170
436
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1857 A Divatcsarnok c. lap teljes évfolyama. 580p. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban 2808804
15171
436
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365. 1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
Das Lot is nicht erreichbar
2835312
15172
436
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1862-1932 4 db könyvkereskedői és antikváriusi katalógus és jegyzék: Lampel Róbert, Bp., 1862; Wagner'sche Universitätsbuchhandlung in Innsbruck, 1874-75; R. Bader&Co., Katalog 14, Freiburg, 1876; Danubia és Egyetemes Könyvkiadó Rt, Pécs-Bp., 1932;
Das Lot is nicht erreichbar
2794924
15173
436
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Eperjes szab. kir. város tisztviselői és képviselői, kis szakadással, 51×42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2828997
15174
436
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse