Keleti aranyozott fafaragás, fali, kis kopásokkal, 50x36 cm https://www.darabanth.com/de/436-Fernauktion/436.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Keleti-aranyozott-fafaragas-fali-kis-kopasokkal-50x36-cm~II2825879
2825879
12256
436
11000
Antique
Beschreibung: Keleti aranyozott fafaragás, fali, kis kopásokkal, 50x36 cm
: nagy_andras