Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2721955
10871
436
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm 2834114
10872
436
Ex libris - small-graphics
10 db ex libris: Zádor István (1882-1963): Dr. Kerekes Sándor könyve. Klisé, papír, jelzett a dúcon. 8x6 cm + Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Clotildis Mailáth. Fametszet, papír, jelzetta dúcon, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 12×6 cm + Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Nagy József könyve. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli apró foltokkal és apró szakadással + Jelzés nélkül: Mária könyve, 2 db, stb. 2834094
10873
436
Ex libris - small-graphics
10 db ex libris: Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 12×6 cm + Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Réthy István. Fametszet, papír, jelzett, 14×7 cm + Nagy Árpád Dániel (1894-1959): MEGE tagsági jegy. Fametszet, papír, jelzett. 12x7,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Ex libris Dr. Gáspár Andor. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×11 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. mándi Mándy István könyve. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, sérült, 11x8 cm + Jelzés nélkül: Mária könyve, 3 db, stb. 2834131
10874
436
Ex libris - small-graphics
10 db ex libris és alkalmi kisgrafika: Menyhárt József, Fery Antal. Jelzés nélkül: Mária könyve (2 db), stb., klf. technikák és méretek. 2689062
10875
436
Ex libris - small-graphics
2830361
10876
436
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris F.K. (ex libris terv). Vegyes technika, karton, papírra kasírozva. 10×7,5 cm
2828068
10877
436
Ex libris - small-graphics
Alfred Kubin (1877-1959): 6 db grafika. Klisé, papír, jelzés nélkül, lapméret: 24x17,5 cm
1357837
10878
436
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010) és Póka György (1944-): Ex libris kiváló könyvtár Jászberény. Linó, papír, jelzett, 10×8 cm 1380035
10879
436
Ex libris - small-graphics
1380121
10880
436
Ex libris - small-graphics
Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm 1334685
10881
436
Ex libris - small-graphics
Szekeres Ferenc (1952-): Ex libris, Somogyi Könyvtár. Linó, papír, jelzett, 5×7 cm
1359201
10882
436
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF