Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, mellyben a' szent histórián kívül a' Magyar Kir. Birodalomnak és Erdély országnak I. földleírása, II. mostani polgári állapotja, 's III. a' magyar nemzetnek története ifjak számára leábrázoltatik. Pest, 1837, Trattner-Károlyi, V+6-200+47 p. Nyolczadik megjobbított kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, hiányzó térképpel, a címlap és az utolsó lap javított, a táblák belseje és az utolsó lap foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras