Tusnádi Élthes Gyula: A rendőri és a jövedéki büntetőjog. Az ezeréves magyar kihágási jog története és mai állapota. Bp., 1935, Fővárosi Nyomda Rt., 592 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, a címlapon leragasztott tulajdonosi bélyegzéssel (?).