Tétel

Katalognummer:

16468.
Beendet 436. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Az 1865/7-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872., Ráth Mór, 537+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott, koronás nemzeti kiscímerrel, márványozott lapélekkel, Mehner V.-kötés, a borítón kopásnyomokkal, régi vármegyei bélyegzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg