17272.
Beendet 436. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva, 424 p. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány kissé szakadt lappal.