17276.
Beendet 436. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Max Hesdörffer: Handbuch der praktischen Zimmergärtnerei. Berlin, 1924, Paul Parey, VIII+473+3 p. Fünfte, unveränderte Auflage. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon kötésben, festett lapokkal, sérült gerinccel, foltos lapokkal.