Kuncz Aladár: Fekete kolostor I. köt. Feljegyzések a francia internáltságról. Kolozsvár, 1931., Erdélyi Szépmíves Céh, 284+2+VII (tagnévsor) p. Kiadói álbordás gerincű aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. Számozott, 403. számú, névre szóló (Arany János Egyesület) példány.