Porzellan Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2814704
11428
435
300
Hollóházi kotyogó kiöntő, kopott, koszos, jelzett, m: 13 cm 2820941
11429
435
Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, kopott, 12x14 cm 2820940
11430
435
Hollóházi márvány mintás porcelán bonbonier, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x9 cm 2820938
11431
435
Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm 2820936
11432
435
Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 2813701
11433
435
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
2812035
11434
435
Hollóházi Házilúd / liba, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2811994
11435
435
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2817592
11436
435
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásokkal, m: 18 cm 2817595
11437
435
Hollóházi virág mintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 17 cm 2817625
11438
435
Hollóházi virágmintás hamutál, kis kopásokkal, jelzett, 7,5x9 cm
2817621
11439
435
Hollóházi virágmintás bonbonier, kis kopásokkal, jelzett, 8x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF