Porzellan Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793026
11524
435
2793037
11525
435
2791845
11526
435
Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
2558813
11527
435
3200
5 db kőedény palack csorbákkal, törésekkel, részben jelzett m: 24-31cm
2709504
11528
435
Japán porcelán süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, 14 x15 cm
2790431
11529
435
2747466
11530
435
2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm
2603023
11531
435
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
2603027
11532
435
2425572
11533
435
Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanással, 13x7,5x9,5 cm
2765809
11534
435
5 személyes angol reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
2772155
11535
435
3400
Japán porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF