Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-szajan-gyari~II2824211
2824211
11405
435
Beschreibung: Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, száján gyári domborulattal, m: 11 cm