cca 1920 2 Thomas Cook & Son utasbiztosítási szórólap, korabeli egész ... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500023/cca-1920-2-Thomas-Cook-Son-utasbiztositasi-szorolap-korabeli-egesz-vaszon-kotesu-aranyo~II2813286
2813286
14731
435
Advertisement
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: cca 1920 2 Thomas Cook & Son utasbiztosítási szórólap, korabeli egész vászon kötésű, aranyozott, Cook's International Travelling Tickets feliratos borítóban
: ra