Kátai Mihály (1935 - 2020): Magyar szürke szarvasmarhák. Tűzzománc, ré... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Katai-Mihaly-1935-2020-Magyar-szurke-szarvasmarhak-Tuzzomanc-rezlemezes-keretben-jelz~II2779614
2779614
12198
435
60000
Antique
Beschreibung: Kátai Mihály (1935 - 2020): Magyar szürke szarvasmarhák. Tűzzománc, rézlemezes keretben, jelzett 21x41 cm
: nagy_andras