Huszárroham. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Huszarroham-Kromolitografia-papir-jelzes-nelkul-Dekorativ-uvegezett-kisse-kopott-fake~II2819643
2819643
10891
435
Engravings
Beschreibung: Huszárroham. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24×34 cm
: pk