Rényi Krisztina (1956-): Városi tájkép. Litográfia, papír. Jelzett. 30... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Renyi-Krisztina-1956-Varosi-tajkep-Litografia-papir-Jelzett-30x43-cm-Uvegezett-keretb~II2824292
2824292
10401
435
Beschreibung: Rényi Krisztina (1956-): Városi tájkép. Litográfia, papír. Jelzett. 30x43 cm Üvegezett keretben