Reich Gábor (1951-): Rajz. Linómetszet, papír. Jelzett, Üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Reich-Gabor-1951-Rajz-Linometszet-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-20x27-cm~II2824293
2824293
10399
435
Beschreibung: Reich Gábor (1951-): Rajz. Linómetszet, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 20x27 cm