Dobos Lajos (1921-2012): Borongás. Akvarell, papír, jelzett. Külön pap... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dobos-Lajos-1921-2012-Borongas-Akvarell-papir-jelzett-Kulon-papiron-Kepcsarnok-Vallala~II2811619
2811619
10103
435
Beschreibung: Dobos Lajos (1921-2012): Borongás. Akvarell, papír, jelzett. Külön papíron Képcsarnok Vállalat címkéivel. 31,5x45 cm.
: pk