Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822371
10833
435
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): 2 db cserkész ex libris, klisé papír, jelzett, foltos, 9×6,5 és 10,5×8 cm 2822358
10834
435
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Dr. Gáti Móric. Ex libris terv, vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, 19,5×12,5 cm 2822363
10835
435
Ex libris - small-graphics
Földes Imre (1881-1948): Ex libris Radványi-Román Károly, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 15,5×12 cm 2818359
10836
435
Ex libris - small-graphics
König Róbert: Cornwalltól Edinburghig 1987. Grafikai epigrammák. 20 db fametetszetet tartalmazó sorszámozott mappa (08 számú). Mindegyik szignált 2818355
10837
435
24000
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 022/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában
2816824
10838
435
Ex libris - small-graphics
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 003/300 Lapméret: 22x31 cm 2815171
10839
435
Ex libris - small-graphics
Steiner Félix (?-?): Ex libris Doctoris Rudolphi Ploskál-Tempis, 1920 körül, jelzett, jó állapotban, 11,5x7 cm 2794838
10840
435
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Rothenburg ob der Tauber, 2 db rézkarc, papír, 9,5x7 cm és 8x5,5 cm
2811460
10841
435
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Oh! Du-u-u!! (erotikus jelenet). Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm 2811464
10842
435
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm 2744892
10843
435
Ex libris - small-graphics
2800700
10844
435
Ex libris - small-graphics
Albert Decaris (1901-1988) Neujahrskarte, erotikus grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, feliratozva, 12x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF