Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Orosz Ádám: Egyházi beszédek vasárnapokra. I. köt. I. és II. rész. - - egri megyei, eger-szalóki plébánostól. Eger, 1854, Joo János,(Egri Érsek Lyceum-ny.), 16+336 p. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Kőhalmi-Klimstein József: Pázmány Péter életrajza. Pozsony-Bp., 1884, Stampfel Károly, 4+24 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert