Kiss Lajos: Vásárhelyi kistükör. Bp., 1964., Magvető. Fekete-fehér fot... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000005/Kiss-Lajos-Vasarhelyi-kistukor-Bp-1964-Magveto-Fekete-feher-fotokkal-illusztralt-Kia~II2814610
2814610
16072
435
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Kiss Lajos: Vásárhelyi kistükör. Bp., 1964., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. Megjelent 2300 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
: tg