Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

9

Beschreibung:

Galletti, [Johann Georg August]: - - egyetemi világrajza. Átdolgozta: Dr. Falk Miksa. Pest, 1857, Hartleben Konrad Ádolf, IV p.+852 (hasábszámozás)+(1) p.+21 t. (színes térképek). Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, laza, sűzétváló fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg