A Magyar Birodalom statisticai, geographiai és történeti tekintetben. Részletes és kimerítő leírása Magyar és Erdélyországnak. I. köt.: Komárom vármegye. Kiadja Fényes Elek. Forráskiadványok. [Tatabánya, 1992.], Kultsár István Társtudalomtudományi és Kiadói Alapítvány. Az 1848-as kiadás hasonmás kiadása. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben.