Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. Harmadik kötet. 1-4. füzet. és Negyedik kötet 1-4. füzet. Bp., 1904., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, néhány foltos lappal, bejegyzésekkel és bejelölésekkel, rajzzal. Benne az eredeti, szakadozott papír védőborítókkal is (III. 1., 4., IV. 1-4.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk