Luisa Lamács Haugseth: Buntes Allerlei für die Jugend III. Tarka-barka... https://www.darabanth.com/de/435-Fernauktion/435.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000022/Luisa-Lamacs-Haugseth-Buntes-Allerlei-fur-die-Jugend-III-Tarka-barka-miegymas-Bp-Szent-IstvC3~II2816949
2816949
17705
435
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Luisa Lamács Haugseth: Buntes Allerlei für die Jugend III. Tarka-barka miegymás. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert