Gläser Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2805685
11247
434
Glass-objects
Régi csavart zöld hutaüveg kancsó, kopott, m: 14 cm
2805687
11248
434
Glass-objects
Palack dugóval, kopott, m: 23 cm
2804735
11249
434
Glass-objects
Szecessziós füles pohár, kopásokkal, m: 10 cm 2804731
11250
434
Glass-objects
Murano üveg kosár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 2804730
11251
434
Glass-objects
Murani üveg kosár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF