Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804704
30867
434
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (15,56g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2801836
30868
434
24000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület" (5xklf) aranyozott Ag (2x) (31,15g/925/42,5mm) + Ag (31,35g/925/42,5mm) + Ag piedfort (62,50g/925/42,5mm) + bronz (42,5mm) kétoldalas emlékérmek tálcán, eredeti csomagolásban T:1-1- patina 2803702
30869
434
40000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után..." egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-
2759082
30870
434
Numismatik
2802427
30871
434
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo. 2801797
30872
434
24000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,13g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
2807272
30873
434
180000
Numismatik
Bognár György (1944-) ~1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" Ag emlékérem sérült tokban (505g/0.999/100mm) T:1- (PP) patina, felületi karc 2802985
30874
434
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
2803069
30875
434
Numismatik
2778540
30876
434
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas" bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás
2806811
30877
434
14000
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Díj I. fokozat 19(...)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
2612602
30878
434
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF