Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" piefort, jelzett Ag emlékérem (63,35g/0.835/42,5mm) T:1- kis ph., felszíni karcok Adamo BP28
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:2 (PP)
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP31
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "376" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) patina
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" (6xklf) jelzett Ag (2x) (31,20g/925/42,5mm) jelzett Ag piedfort (62,92g/925/42,5mm) + ezüstözött bronz (42,5mm) + aranyozott bronz (42,5mm) + bronz kétoldalas emlékérmek eredeti tokban (42,5mm) T:1-1- (5x eredetileg PP) patina