~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsg... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500019/7E1970-Politikai-irodalom-terjeszto-5-ev-ezustozott-mugyantas-torzsgarda-jelveny-23x20m~II2805149
2805149
33488
434
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Politikai irodalom terjesztő 10 év" aranyozott műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "A Pártsajtó Kiváló Terjesztője" egyoldalas öntött bronz emlékérem dobozban. Szign.:"PJ" (82mm) T:1- sérült tok
: pk