Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Politikai irodalom terjesztő 10 év" aranyozott műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "A Pártsajtó Kiváló Terjesztője" egyoldalas öntött bronz emlékérem dobozban. Szign.:"PJ" (82mm) T:1- sérült tok

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk