Spielzeuge

Zahl der Lose: 67

Cca 1970. Vidám társasjáték ,,Liba-játék. Kissé kopottas doboz. 25,5x36x3 cm Játékszabály A játékot 2-6 játékos játszhatja. A legidősebb játékos a pénztáros, aki minden résztvevőnek 10 játékpénzt ad, a többi a kasszában marad. Akinek játék közben elfogy a pénze és büntetését részben vagy egészben nem tudja a kasszába befizetni, elölről kezdi a játékot és a kasszából újabb 10 játékpénzt kap. A kezdés sorrendjét kockadobás dönti el, aki a legmagasabbat dobta az kezd, a további sorrendet a kezdésért dobott számok magassága dönti el. A játék megkezdése után a játékosok sorrendben dobnak és annyit lépnek előre a játékmezőn, amennyit a kivetett kocka mutat. Az a játékos, aki képes játékmezőre ér, a kép alatti utasításnak megfelelően cselekszik: dobás nélkül előre vagy hátra megy, játékpénzt fizet a kasszába vagy kap a kasszából, esetleg kimarad a dobásból vagy akár újra kezdi a játékot. A játékot az nyeri meg, aki először érkezik a 81-es számú célba és ezzel a kasszában levő összes játékpénzt is megnyeri. A játék tartozékai: 6 libafigura,  1 dobókocka, 1 játékterep 33,5x48 cm,  100 játékpénz eredetileg, de csak 82 darab van meg belőle. Minerva - Keresztes Tibor/ Kossuth Sokszorosító F. v.: Schäffer Gyula
12259.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zenélő, ülő bohóc, működik, sérült, m: 21 cm
12260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vintage Magic Ball / MACH MAGIC BALL Finommechanika, magyar gyártmány. Puzzle. 4-99 korig. 1989es gyártmány, bontatlan csomagolásban. d: 7 cm
12261.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mezőgép Tröszt francia kártya tartóban, 2 pakli.
12262.

Rufpreis:
2 000 HUF

12263.

Rufpreis:
2 000 HUF

8 db különféle Kinder figura
12264.

8 db különféle Kinder figura

Rufpreis:
1 400 HUF

Melodia lengyel szájharmonika, kopásnyomokkal, h: 17 cm
12265.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kis műanyag játék tétel, benne Quasimodo, Batman, stb.
12266.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 pakli kártya (tarokk, franciakártya, magyarkártya), közte három eredeti dobozban
12267.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 pakli kártya, közte kettő Malév franciakártya pakli
12268.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

5 pakli kártya (franciakártya, cigány kártya), eredeti dobozukban
12269.

Rufpreis:
2 400 HUF

Piatnik tarokk kártya, hiányos, néhány lap foltos, 42 lap
12270.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF