Spielzeuge Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784708
12247
434
Toys, board-games
Star Wars Darth Vader éjjeli lámpa, működik, m: 21 cm 2788590
12248
434
Toys, board-games
Retró fém, elemes játék, feltehetően hiányos, sérült német leírással. Sérült.
2810240
12249
434
Toys, board-games
Fém játék hintaló 1900-as évek eleje. m: 12 cm /Vintage rocking horse. Metal
2714348
12250
434
Toys, board-games
2 db retró játékautó, műanyag, az egyik kissé kopottas, h: 14 - 17 cm
2707874
12251
434
Toys, board-games
Elemes tank játék makett, amerikai M1 Abrams harckocsi. Egy apró kiálló elem törött, javított. 31x11,5x9,5 cm / Toy tank, American M1 Abrams MBT, battery-operated, with one small repaired piece.
2735393
12252
434
Toys, board-games
Terepjáró, játékautó, távirányító nélkül, hiányos, 19,5x26,5x28 cm
2805702
12253
434
Toys, board-games
1961-es Chevrolet fém autómodell, kopásokkal, h: 20 cm
2805703
12254
434
Toys, board-games
Jaguar XK8t fém autómodell, kopásokkal, h: 15 cm
2805487
12255
434
Toys, board-games
Cathay Collection 5000 porcelán baba jelzett 43 cm 2810821
12256
434
Toys, board-games
Cca. 1970 Kirándulás a Balaton körül Társasjáték. Hiányos. Tartalma: 3 db figura, 1 db dobókocka, 1 db játékterep 41x56 cm, 1 db A kirándulási pontok nevezetességi prospektus. Kopottas dobozban. 29,5x44x3 cm Minerva - F. k.: Keresztes Tibor/ 622923. Terv Nyomda. Budapest V., Balassi Bálint utca 21-23. 2810738
12257
434
Toys, board-games
cca 1970 Képes 1x1 játék, eredeti dobozban, 23x33x3cm 2810680
12258
434
Toys, board-games
2db kamion, 1 db busz, 1db autó, korának megfelelő állapotban. h: 14-24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF