Rahmen Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2778720
12278
434
Frames
Dekoratív, üvegezett, régi fakeret szövetképpel, belső méret: 15x18 cm 2803726
12279
434
11000
Frames
Blondel keret, kissé kopott. 70x100 cm 2563019
12280
434
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 29x23cm
2563015
12281
434
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
2806551
12282
434
32000
Frames
Dekoratív, áttört képkeret, Munkácsy Mihály Rőzsehordó nő c. festménye után készült másolattal (Olaj, vászon), látható méret: 49,5x37,5 cm 2778057
12283
434
Frames
Dekoratív, régi üvegezett fa képkeret szövetképpel, hátoldalán Edelmann kispesti képkereskedő és keretező 1930 körüli címkéjével, belső méret: 28×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF