Tétel

Katalognummer:

15272.
Beendet 434. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Zavaros éjszaka (1940). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát) Tolnay Klári, Pataky Jenő, Rajnay Gábor, Bilicsy (Bilicsi) Tivadar, Gózon Gyula és mások szereplésével. Rendezte: Bán Frigyes. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra lent. Unitas Nyomda. MFI Film. Hajtásnyomokkal, sérült, helyenként kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of movie from 1940, lithograph on paper, damaged.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras