1935 Gyorsírástudomány, a Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének hivatalos lapja. Főszerk.: Radnai Béla. XV. évf., 1934/35. (Egy kötetben). Bp., 1935, Tipográfiai Műintézet. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1935 Nemzeti Élet. Nemzetvédelmi politikai hetilap. A Magyar Igazság lapja. A Magyar Nemzeti Szociálista Földmíves- és Munkás- (Nyilaskeresztes) Párt hivatalos lapja. Főszerk.: Ráttkay R. Kálmán. XV. évf. 46. sz., 1935. nov. 17. A címlapon: "Zalai nyilasok a vádlottak padján", 8 p.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.