Drucksachen

Zahl der Lose: 260

1935 Zsebnaptár, festett lapélekkel, néhány bejegyzéssel
15093.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1935 Ferencvárosi Torna Club Ferencváros FC évkönyve, 63p
15094.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
10

1935 Gyorsírástudomány, a Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének hivatalos lapja. Főszerk.: Radnai Béla. XV. évf., 1934/35. (Egy kötetben). Bp., 1935, Tipográfiai Műintézet. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Nemzeti Élet. Nemzetvédelmi politikai hetilap. A Magyar Igazság lapja. A Magyar Nemzeti Szociálista Földmíves- és Munkás- (Nyilaskeresztes) Párt hivatalos lapja. Főszerk.: Ráttkay R. Kálmán. XV. évf. 46. sz., 1935. nov. 17. A címlapon: "Zalai nyilasok a vádlottak padján", 8 p.
15096.

Rufpreis:
6 000 HUF

1936 Lengyel Tátra, német nyelvű képes ismertető prospektus
15097.

Rufpreis:
1 800 HUF

1936 Die Montblancgruppe / A Mont Blanc hegycsoport, színes nyomat, hajtott, jó állapotban, 51x27 cm
15098.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1937 Minerva-féle illeték-táblázat és ügyvédi díjszabás. Összeáll.: Pajor Rezső. Bp., Minerva Papírház
15099.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Balatonzamárdi Közlöny, a Balatoni Kurir önálló melléklete, I. évfolyam 1. beköszönő száma, hajtva, jó állapotban
15100.

Rufpreis:
4 000 HUF

15101.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Magyar-Lengyel Bál, 1938. jan. 22., táncos meghívója, borítékkal.
15102.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus programja térképpel
15103.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

15104.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF