1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365. 1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
1886 Magyar háziasszony. V. 28-29, 31-52 sz. + Munka után. A "Magyar Háziasszony" szépirodalmi melléklete. 28-52. sz. Kopott, sérült félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, a 30 sz. hiányos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon javítással, rossz állapotban.
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Und Umgebung. G. A. Seraphin, Lichtdruck Jos. Drotleff / nem képeslapos leporello 9 képpel / leporellocard with 9 pictures (non PC)
Krausz Ármin: A franczia négyes. (franczia és magyar vezényszavakkal) és a Körmagyar rendezése. Szeged, 1892. Endrényi Lajos. Tűzve, kiadói papírborítóval 16p. 8,5 cm