Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg tál / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso blue/green // királykék/zöld, kézzel készített üveg. Jelzett: Bohémia, hibátlan, 31,5x12x11 cm